Jimmy Dickson - Videa

Instant bars - Jedna krev - Fuck swag - Oplatky a sušenky (Big spender) - Hatturi Hanzo - Maniak - Konec lepších dní - Dope - Další plánované videoklipy

Instant bars

Jimmyho vůbec první videoklip k písni z mixtapu Sorry za můj talent. Procházení se v něm ulicemi se svým movementem 420 (v klipu je vidět třeba i Logic). "Bars" v rapu znamená řádky, ze kterých se skládají jednotlivé sloky. Beat je od Lege Lugera, který jej udělat k tracku Snoop Doga - Platinum.

MAAT feat. Jimmy Dickson - Jedna krev

Čurákosyn zde hostuje MAAT, konkrétně zpívá přes autotune refrén. Stáhnout: MAAT feat. Jimmy Dickson - Jedna krev.mp3 download

Logic - Fuck swag

Píseň, která vyšla jako bonus track pro lidi, kteří si Logicův mixtape Czech made man nestáhli, ale koupili vylisovaný za 200 Kč, a zároveň by se měla objevit na kompilaci refresher.sk pojmenované Freshtape. V dlouho očekávaném klipu (postupně se objevovaly videoshoty, pak nekvalitní krátký leak a pár dní předem teaser) plném grafických efektů kalí celá 420ka včetně Dicksona ve městě. 2:25 song končí a pak už záběry doprovází jen klidná hudba. Instro je z originálu Jay-Z ft. Kanye West - Niggas in Paris.

Oplatky a sušenky (Big spender) feat. Logic a Lvcas

Společný klip 420 s názvem Oplatky a sušenky (v názvu videa zakódováno jako OPLVTK¥ & $V$€NK¥) do instra Big spender, kde kromě Dicksona rapuje i Logic a nová tvář Lvcas. Vše se natáčelo na squotu u Turi Luka, následně byly do videa přidány grafické efekty:

Hatturi Hanzo feat. Logic (prod. Spas)

Track pojmenovaný podle výrobce mečů z filmu Kill Bill Hatturi Hanzovi, narapovaný do instra producenta jménem Spas, je dissem na rapera Candyho Manea. Candy, který býval ještě jako Baron spolu s Jimmym i Logicem v Zutroy clique, dissování sám začal trackem Bolest, kde mimo jiné rapuje: "4 2 0, matematika, jdu odčítat. Šéf je na grilu, bude grilovat Logica" a "omlouvá" se mu za to, že mu ojel bývalou. 420 tedy odpovídají:

O tom, že se jedná o diss zrovna na Manea, vypovídá hlavně závěrečné: "Jsem lev, král džungle, a žeru kocoury". Klip jinak natáčel a stříhal sám Jimmy a track by se měl objevit na Spasově Long way EP.

MAAT feat. Jimmy Dickson - Maniak

Po tracku Jedna krev Dicksonova další autotunová hostovačka na refrénu songu Maniak od Fosco almy a zhublého L.D.ho:

MAAT feat. Jimmy Dickson, Rybičky 48 - Konec lepších dní (prod. Fosco alma)

Skoro patnáctiminutové post-apokalyptické video, které Jimmy sám režíroval:

Nate feat. Jimmy Dickson - Dope

V tomhle klipu Dickdon zahostoval raperovi jménem Nate. Začíná po 2:00.

Henny, Sushi swag?

Další videa jsou v plánu, Falsocara (jiný Jimmyho pseudonym) se například zmiňoval o klipu k tracku Henny. Také mluvil o lechtivém videoklipu, kde by jedl sushi. Co víme jistě je to, že 4. července se začal natáčet (kamerové zkoušky...) klip k nového tracku Sushi swag, který už je téměř nahraný. Natáčení bude pokračovat 15.7. O produkci se stará Cast (na kterého se čeká, aby úplně dokončil instro), post-edit udělá Fosco alma. Cast také pravděpodobně bude na společné desce 420. Řekl, že klip bude vypadat asijsky, a scény s ním samotným se budou dotáčet později. Fosco alma zase oznámil, že mají s Jimmym nahraný další hit a klip k němu se bude točit v srpnu. Oba videoklipy zřejmě vyjdou pod PVP labelem.