Jimmy Dickson - Sorry za můj talent (SZMT)

Jimmy Dickson - Sorry za můj talent - Cover

Mixtape Sory za můj talent, zkráceně označovaný jako S.Z.M.T., vyšel 20. 4. 2012, tedy na den huličů (narážka na číslo 420). Jickson a jeho lidi ho ten den začali prodávat v ulicích a obchodních centrech. Cover, ač to tak nevypadá, je celý kreslený rukou. Většina instrumentálek je převzatých, tři udělal člen 420 Cassius Cake, jednu Konex a jednu Freezer. Čůrákosyn si na něm podle svých slov ještě zachovává starou flow (způsob, jak člověk podá text do instra), kterou už ale na příštích deskách chce nahradit jinou, technicky dokonalejší. Podle některých lidí se Dickson při psaní textů nechal často inspirovat svou ex přítelkyní Swanky. Bylo vylisováno 300 kusů, prodáváno po 200 Kč za jeden. Může si také přečíst recenzi na SZMT Stáhnout: Jimmy Dickson - Sorry za můj talent download. Také si jej můžete objednat.


K tapu byl natočen videoklip Instant bars. Díky němu už si také můžete první vypuštěný track, Instant bars, stáhnout jako mp3: Jimmy Dickson - Instant bars.mp3 download

Song Generace Y už jsme slyšeli na Logicově Czech made man mixtapu, tady ale je s jiným instrem.

Track Ubožáci už byl venku dávno před oznámením mixtapu: Jimmy Dickson - Ubožáci.mp3 download. Tady je k dispozici lyrics (text) písně Ubožáci.

Další track, Henny, dal na web producent Cassius Cake. Jimmy Dickson - Henny (Produkce Cassius Cake).mp3 download

Tracklist:

 1. Dickson je zpět
 2. 53345
 3. Pokračuju dál
 4. Instant bars
 5. Zapamatuj si
 6. Generace Y (feat. Marat, Logic, prod. Konex)
 7. Čůrák vidlák vs. Bilý buchty 2.5 (prod. Freezer)
 8. Ubožáci
 9. Nesnáším (prod. Cassius Cake)
 10. Žijící zombies
 11. Henny (prod. Cassius Cake)
 12. Lajfstajl (prod. Cassius Cake)
 13. Se mnou
 14. Snažím se věřit
 15. Houstone já mám
 16. Outro