Jimmy DicksonJimmy D, říkající si také Jickson, Falsocara (tuhle přezdívku plánuje používat v budoucnosti) nebo Čurákosyn, je český raper a zpěvák, bývalý člen Zutroy clique (tato formace, kde byl také například producent Double OP nebo raper Baron - Luboš Kanón, nynější Candy mane, se rozpadla kvůli osobním konfliktům jednotlivých členů - podle Jimyho "parta už za sebou nedržela jako dřív"). Nyní funguje pod movementem 420 (písmeny YZO), který spolupracujte s uměleckou skupinou LFT21 (Life for today, jako Žij pro dnešek). S ním je tam třeba Logic nebo producent Cassius Cake. Dickson také spolupracuje s MAAT (rapeři Fosco alma a L.D.). Tématy jeho songů jsou hlavně vydělávání peněz, párty a kalení, životní styl, hadry a holky. Známým trackem jsou například jeho Ubožáci.

V civilním životě se jmenuje Jiří Bortel, pochází z Hradce Králové a je mu dvacet dva. Má rád hudbu, dobré jídlo, šukání a PSP, na kterém je prý schopný strávit i celé dny (říká dokonce přímo: "Většinou hraju pak už moc času nezbývá"). Zatím má vystudovanou střední školu. Za sebou má spoustu songů a featů, dva mixtapy, jedno LP a další věci v plánu. Konkrétní díla hledejte v menu :)

Web nespravuje sám Jimmy, ale autor je s ním a dalsimi lidmi v kontaktu. Všechny informace jsou pravidelně aktualizovány, zejména sekce Videoklipy a stránka aktuálního mixtapu Sorry za můj talent se pořád rozrůstají. Autorovi můžete odeslat zprávu pomocí tohoto formuláře. Novinky lze sledovat níže.

Aktualizace webu

RSS novinek na webu YZOTAPE
Připravený společný mixtape Logica a Dicksona

Hatturi Hanzo a Maniak
Mezi vydeoklipy přibyl diss Hatturi Hanzo s Logicem a Maniak s MAAT

Oplatky a sušenky
Track do instra Big spender se bude jmenovat Oplatky a sušenky a měl by vyjít už brzy!

Lvcas
Vznikla podstránka nové tváři 420, raperovi Lvcasovi, který se už brzy objeví ve videoklipu Big spender a následně na společném mixtapu 420

Videoklip Big spender
Na song Dicksona, Logica a nové tváře Lvcase do instra Big spender brzy vyjde videoklip!